25 rokov na slovenskom trhu

Kompletná montáž automobilov (jednoduchá práca na TPP s ubytovaním), Trnava

Miesto práce:
Trnava
Platové ohodnotenie:
od 664 + príplatky / mesiac
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Kompletná montáž automobilov - od malých súčiastok, po montáž elektrických káblov, čalúnenia, dverí, tesnení, svetiel, kolies

- zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž
- uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku
- vykonávať operácie údržby prvého stupňa (drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti)
- zabezpečovať čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska
- podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
- motivačné finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna, kolektívna a výkonnostná prémia, príplatky za prácu v noci),
- 13. plat vyplácaný 2x v roku (cca. 350 €)
- odmeny za nápady na zlepšenie
- stravovanie v jedálni
- celoročný pitný režim
- UBYTOVANIE zabezpečené blízko priemyselného parku (v prvom mesiaci hradené zamestnávateľom v plnej výške)
- dobrá dostupnosť linkovou dopravou
- zaškolíme Vás v tréningovom centre
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- fyzická zdatnosť
- dobrý zdravotný stav
- možnosť pracovať na 3 zmeny
Mám záujem o Kompletná montáž automobilov (jednoduchá práca na TPP s ubytovaním), Trnava

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Veľký Krtíš
Kontaktná osoba:
Staníková Dana
Telefon:
0917 968 325