25 rokov na slovenskom trhu

Víkendové zmeny v Trnave (Peugeot) - Operátor montáže

Miesto práce:
Trnava
Platové ohodnotenie:
336 + príplatky
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Operátor montáže - kompletná montáž automobilov, od malých súčiastok, po montáž elektrických káblov, čalúnenia, dverí, tesnení, svetiel, kolies

- práca na 2 zmeny (10,25h) - ranná, nočná alebo poobedná a nočná
- do 1.1.2017 klasický 3 zmenný režim (8 hodín, ranná, poobedná, nočná)
- po zapracovaní výška platu 518-569 eur
- menej pracovných dní, príplatky, pri nadčase cez týždeň + 40%
- motivačné finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna, kolektívna a výkonnostná prémia, príplatky za prácu v noci),
- 13. plat vyplácaný 2x v roku
- odmeny za nápady na zlepšenie
- čisté a nestresové pracovné prostredie
- stravovanie v jedálni
- celoročný pitný režim
- UBYTOVANIE zabezpečené blízko priemyselného parku (v prvom mesiaci hradené zamestnávateľom v plnej výške)
- dobrá dostupnosť linkovou dopravou
- zaškolíme Vás v tréningovom centre
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- fyzická zdatnosť
- dobrý zdravotný stav
- možnosť pracovať na nočnej zmene
Mám záujem o Víkendové zmeny v Trnave (Peugeot) - Operátor montáže

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná osoba:
Nagyová Ľubica
Telefon:
0917 130 549