25 rokov na slovenskom trhu

TOP ponuka-Operátor/ka výroby na TPP BEZ NOČNÝCH ZMIEN v závode priamo v meste, POZOR ZVÝŠENÁ MZDA !!!

Miesto práce:
Košice
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
558 €/brutto po skúšobnej dobe s príplatkami, stravné lístky 3,38 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Práca vo výrobe priamo v Košiciach(Autopoťahy)- plat po skúšobnej dobe 558 €/brutto +ubytovanie zdarma. PRAX NIE JE NUTNÁ! BEZPLATNE VÁS ZAŠKOLÍME!!!

Práca vo výrobe priamo v KE(Autopoťahy)- plat po skúšobnej dobe 558 €+ubytovanie zdarma. PRAX NIE JE NUTNÁ! BEZPLATNE VÁS ZAŠKOLÍME!!!
- Obsluha šijacieho stroja a šitie autopoťahov
- Kompletné zaškolenie nového zamestnanca - NEVIETE ŠIŤ ? NEVADÍ! NAUČÍME VÁS ŠIŤ!
- Dodržiavanie pracovných postupov
- Dodržiavanie predpísaných štandardov kvality
- Plnenie pokynov nadriadených
- príležitosť získať prácu aj bez predošlej praxe, zdarma získate zvýšenie kvalifikácie absolvovaním tréningu na šitie
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- práca len na rannú a poobednú zmenu
- práca len cez týžden - PONDELOK-PIATOK, BEZ NOČNÝCH ZMIEN, nepracuje sa počas víkendov a sviatkov
- čisté pracovné prostredie
- príjemný kolektív
- stravné lístky v hodnote 3,38 € za každú odpracovanú zmenu, možnosť stravovania aj v závodnej jedálni
- dochádzkové a výkonnostné bonusy
- trvalý pracovný pomer a odmeny
- príplatky k výplate
- príspevok na dopravu
- ubytovanie zdarma
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť, prax so šitím nie je nutná
- dobrá fyzická kondícia a zrak
- ochota pracovať na zmeny- dvojzmenná prevádzka- ranná a poobedná
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- ochota a chuť pracovať!
Mám záujem o TOP ponuka-Operátor/ka výroby na TPP BEZ NOČNÝCH ZMIEN v závode priamo v meste, POZOR ZVÝŠENÁ MZDA !!!

Vybrať súbor
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Košice
Kontaktná osoba:
Sedláčková Anna