25 rokov na slovenskom trhu

Pracovník vo výrobe na TPP,Košice pri Letisku, POZOR ZVÝŠENÁ MZDA!

Miesto práce:
Pri Letisku, Košice
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
3,20€/hod.brutto+príplatky
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Operátor výroby

Hľadáme šikovných, pracovitých a manuálne zručných zamestnancov na pozíciu Operátora vo výrobe v automobilovom priemysle.
Náplňou práce je výroba a montáž kľučiek a uzamykacích mechanizmov do áut.
- práca na TPP (dlhodobá spolupráca)
- príplatky za odpracované nadčasy 25%, nočné 20%, sviatky 50%
- štvorzmenkový bonus 18€
- príspevok na dopravu
- príspevok na stravovanie = závodné stravovanie
- motivačné príplatky - 70€ za vzornú dochádzku, 30€ za disciplínu, 40€ za bezchybovosť práce /po skúšobnej dobe/
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
- manuálna zručnosť (práca s malými komponentmi)
- dôslednosť a spoľahlivosť
- ochota pracovať na zmeny - 3 a 4 zmenná prevádzka
- práca v stoji
- zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, nočná práca)
Mám záujem o Pracovník vo výrobe na TPP,Košice pri Letisku, POZOR ZVÝŠENÁ MZDA!

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Košice
Kontaktná osoba:
Sedláčková Anna