25 rokov na slovenskom trhu

Manipulant - automobilový priemysel Bratislava

Banskobystrický kraj, Bratislava, Bratislavský kraj, Košický kraj, Malacky, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Dátum nástupu:
IHNEĎ
Platové ohodnotenie:
od 850 EUR/mesiac
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Ponúkame záujemcom o zamestnanie prácu ako operátor / manipulant logistiky

Pre medzinárodnú automobilovú spoločnosť hľadáme z dôvodu rozšírenia prevádzky, kandidátov so skúsenosťami v automobilovom priemysle ako operátor / manipulant logistiky

- miesto práce - výrobný podnik v BRATISLAVE (Devínska Nová Ves) - automobilový priemysel

Operátor logistiky vychystáva diely podľa objednávok a vizuálne ich kontroluje, práca je v stoji a tempe, jednotlivé diely ukladá do pristavenej techniky ( komisionálny vozík).
- manipulácia s tovarom v skladoch
- obslužné a manipulačné práce v oblasti logistiky
- nakladanie komponentov na výrobnú linku
- príprava komponentov na výrobnú linku podľa presných inštrukcií
- 3-zmenná a 4–zmenná (nepretržitá) prevádzka
- ČISTÁ MZDA od 670 € do 740 € - závisí od zmenovosti
- priveď svojho známeho a dostaneš bonus 200€
- možnosť nadčasov
- sprostredkovávame ubytovanie v Bratislave
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu - 3,38 Eur
- 3 zmenná a 4 zmenná prevádzka
- práca je na trvalý pracovný pomer - pracovná zmluva
- dlhodobá spolupráca, možnosť naučiť sa nové veci, osobný rast
- možnosť prechodu do kmeňového stavu
- poskytujeme pracovný odev
- poskytujeme zálohy
- starostlivosť koordinátora
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- bezkonfliktnosť
- ochota manuálne pracovať
- dobrý zdravotný stav
- zmysel pre tímovú prácu
Kontaktný formulár
Mám záujem o Manipulant - automobilový priemysel Bratislava

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava – Devínska Nová Ves
Kontaktná osoba:
Mrvová Denisa
Telefon:
0915 856 328