25 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme pracovníkov/-čky na oddelenie crossdock. Máš záujem si privyrobiť? Máme prácu vhodnú práve pre teba!

Miesto práce:
Senec
Platové ohodnotenie:
3,30€ brutto
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Pracovník na oddelenie crossdock.

- rozkladanie tovaru na palety a práca s paletovým vozíkom
- ranná zmena 3 x týždenne (streda, štvrtok, piatok)
- ochota pracovať 12 hodinové zmeny
- mesačné vyplácanie (možnosť záloh v priebehu mesiaca)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota a chuť pracovať
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
Mám záujem o Hľadáme pracovníkov/-čky na oddelenie crossdock. Máš záujem si privyrobiť? Máme prácu vhodnú práve pre teba!

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Senec
Kontaktná osoba:
Petríková Ivana
Telefon:
0917 864 653