25 rokov na slovenskom trhu

Vodič VZV a CXT s možnosťou ubytovania

Miesto práce:
Devínska Nová Ves, Bratislava
Platové ohodnotenie:
950 - 1100 EUR/mesiac, + nadčasy
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
- zásobovanie a preprava materiálu na montážnu linku, manuálna zručnosť
- práca v 3 a 4 zmennej prevádzke

VZV - zaskladňovanie, vyskladňovanie a transport materiálu na montážnu linku, vykládka a nakládka vozidiel a ťahačov
CXT - zásobovanie a preprava materiálu na montážnu linku, manuálna zručnosť
- práca v 2 a 4 zmennej prevádzke

- miesto práce - výrobný podnik v BRATISLAVE (Devínska Nová Ves) - automobilový priemysel
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu 3,15 €
- výplata vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- UPRESNENIE PLATU - 780 € základ + 50 € prítomnosť + 75€ motivačný bonus + 80 € práca v nepretržitej prevádzke + 60 € príplatok za poobednú a nočnú zmenu
- možnosť nadčasov
- vyplácanie záloh
- príspevok na ubytovanie
- možnosť poskytnutia ubytovania (dopravu do prace si zamestnanec zabezpečuje sám mhd dopravou)
- stabilná a dlhodobá práca
- pre uchádzačov bez praxe zabezpečíme zaškolenie
Kontaktný formulár
Mám záujem o Vodič VZV a CXT s možnosťou ubytovania

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná osoba:
Staníková Dana
Telefon:
+421917130549