25 rokov na slovenskom trhu

Manuálne nenáročná brigáda - výroba plastových tácok 3€/3,50€hod pomocný pracovník

Miesto práce:
Nové Mesto nad Váhom
Platové ohodnotenie:
3,00€/3,50€hod
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Výroba plastových tácok, obsluha linky a kontrola výrobkov

- výroba plastových tácok, obsluha linky a kontrola výrobkov
- vhodná pre všetky vekové kategórie nad 18 rokov
- VÝHODA PRE EVIDOVANÝCH NA ÚPSVaR - možnosť zárobku len do výšky 148 €
- Potrebný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
- MOŽNOSŤ VÝBERU dní a pracovných zmien - 8hodinové zmeny
- Nástup dohodou
- brigáda s príplatkom za nočnú zmenu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- potrebný preukaz pre prácu v potravinárstve
Mám záujem o Manuálne nenáročná brigáda - výroba plastových tácok 3€/3,50€hod pomocný pracovník

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Kubicová Ivana
Telefon:
0917 810 573