25 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme vyučených murárov-práca v Holandsku- 1400€ v čistom

Dátum nástupu:
v priebehu Júla
Platové ohodnotenie:
10,50 € netto za hodinu
Požadované vzdelanie:
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Hľadáme vyučených murárov s minimálne 1 ročnou praxou na dlhodobú prácu v Holandsku. Práca ja vhodnejšia pre mužov. Po odrátaní zdravotného poistenia, sociálneho poistenia, zdanenia príjmu a odpočítaní príspevku na ubytovanie mzda až 1400€ v čistom za mesiac. Sme overená seriózna agentúra s 20 ročnými skúsenosťami. Zákazku budeme obsadzovať celoročne.

Ak vás oslovila táto pracovná ponuka, pošlite nám svoj životopis, alebo prezvoňte na telefónne číslo 0915 853 436, my vám obratom zavoláme späť

- murárske práce na stavbách
- v prvé týždne zaškolenie do pracovných procesov
- pomoc pri príchode do Holandska samozrejmosťou
- holandská pracovná zmluva
- doprava z miesta ubytovania do zamestnania zabezpečená
- dlhodobá práca, minimálne na rok
- ubytovanie zabezpečené na bytoch alebo domoch - žiadne ubytovne alebo bývanie na stavbách
- základný jazykový kurz po príchode do Holandska
- školenie na lokálne pracovné postupy samozrejmosťou
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- prax alebo výučný list podmienkou
- základná znalosť AJ alebo NJ výhodou
Mám záujem o Hľadáme vyučených murárov-práca v Holandsku- 1400€ v čistom

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná osoba:
Gavaľová Lucia