25 rokov na slovenskom trhu

Práca s ubytovaním v Košiciach, Cesta do práce sa dá absolvovať pešo - (výroba autopoťahov)

Miesto práce:
Košice
Dátum nástupu:
asap
Platové ohodnotenie:
520 až 640 (brutto)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Výroba poťahov na autosedačky. Hlavová, lakťová a sedadlová časť.

Výroba autopoťahov,
Zošívanie/prešívanie častí poťahov pomocou strojov
Ubytovanie je zabezpečené (z ubytovne je do práce možné dochádzať pešo),
Istota stabilného zamestnania,
2 zmeny - ranná a poobedná (bez nočných zmien),
Zaučenie na pracovnú pozíciu v tréningovom centre,
Stravné lístky v hodnote 3,38 €,
Možnosť kariérneho rastu.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Manuálna zručnosť,
Práca v stoji (8 hodinové zmeny)
Mám záujem o Práca s ubytovaním v Košiciach, Cesta do práce sa dá absolvovať pešo - (výroba autopoťahov)

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Košice
Kontaktná osoba:
Hroncová Nikola
Telefon:
0918 790 908