25 rokov na slovenskom trhu

Pracuj na TURNUSY v Bratislavskom automobilovom priemysle ako vodič VZV - UBYTOVANIE

Miesto práce:
Devínska Nová Ves
Dátum nástupu:
SEPTEMBER 2017
Platové ohodnotenie:
od 950 EUR/mesiac
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Ponúkame záujemcom o zamestnanie prácu vodiča vysokozdvižného vozíka

Pre medzinárodnú automobilovú spoločnosť hľadáme z dôvodu rozšírenia prevádzky, kandidátov so skúsenosťami na vysokozdvižnom vozíku.

- miesto práce - výrobný podnik v BRATISLAVE (Devínska Nová Ves) - automobilový priemysel

Vašou úlohou bude :
- obsluhovať VZV
- nakladanie a vykladanie tovaru - paliet
- ukladanie tovaru do stohov, podľa stanovených postupov
- pracuje sa vo viaczmennej prevádzke/ 12hod.
- skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle sú výhodou nie podmienkou

- stačí nás len prezvoniť
- ČISTÁ MZDA od 710 € do 820 € - závidí od zmennosti
(príplatky za prácu popoludní, prácu v noci, za nepretržitú prevádzku, dochádzkový bonus, motivačný bonus)
- priveď svojho známeho a dostaneš BONUS 200€
- priveď svojho známeho a dostaneš TABLET
- príspevok na dopravu
- možnosť nadčasov
- BONUS: za každé 3 nadčasy odmena 50€ brutto ( nadčasy sa kumulujú )
- sprostredkovávame a zabezpečujeme ubytovanie v Bratislave - PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu - 3,38 Eur
- zmenová prevádzka - 12hod.
- práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
- dlhodobá spolupráca, možnosť naučiť sa nové veci, osobný rast
- možnosť prechodu do kmeňového stavu
- poskytujeme pracovný odev
- poskytujeme zálohy
- komplexná starostlivosť koordinátora
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- preukaz VZV - obnovujeme a rozširujeme platnosť preukazov
- bezkonfliktnosť
- ochota manuálne pracovať
- dobrý zdravotný stav
- zmysel pre tímovú prácu
- dôslednosť
- zaškolíme Vás v tréningovom centre
Mám záujem o Pracuj na TURNUSY v Bratislavskom automobilovom priemysle ako vodič VZV - UBYTOVANIE

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava – Devínska Nová Ves
Kontaktná osoba:
Mrvová Denisa
Telefon:
0915 856 328