25 rokov na slovenskom trhu

Práca v obchode - pokladne, dokladanie tovaru - vyplácanie týždenných záloh

Miesto práce:
Všetky mestské časti Bratislavy
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
160 - 280 EUR v hrubom za 5 pracovných dní
Pracovný pomer:
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
INDEX NOSLUŠ teraz ponúka jednoduchú prácu v obchodných reťazcoch.

Možnosť zarobiť si na vianočné darčeky už teraz. Máme pre Vás jednoduchú prácu na pokladni so zaškolením.

Náplň práce - podľa typu pracovnej pozície
- blokovanie tovaru
- práca s hotovosťou
- plynulá obsluha zákazníkov
- dokladanie tovaru
- udržiavanie poriadku na predajni
- jednoduchá práca
- konzultantka, ktorá sa o Vás postará počas celého trvania Vašej práce
- výber inej prevádzky alebo práce, ak vám práca nebude vyhovovať
- týždenné vyplácanie mzdy
- zabezpečené pracovných legislatívne povinností (prihlásenie/odhlásenie do poisťovní, vypracovanie ročného zúčtovania pre daňové priznanie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek od 16 rokov
- čistý výpis z registra trestov (pre pozíciu pokladníka, vybavíte si ho na ktorejkoľvek pošte)
- platný (nie viac ako 2 roky od vydania) zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavíte u obvodnej lekárky alebo sa nám ozvite a my Vám pomôžeme s vybavením)
- zodpovedný prístup k práci

Práca je na dohodu alebo na zmluvu, zmeny si môžete vybrať.

Mzda: podľa typu pozície je to: 32 – 56 EUR/deň v hrubom, teda 160 – 280 EUR v hrubom za 5 pracovných dní.
POZOR!!! Mzdu vyplácame týždenne.

Zaujala Vás ponuka?
Vyplňte registračný formulár a my sa vám ozveme späť. Registráciu vyplňte čo najskôr, aby ste si rezervovali voľné miesto!!! Do poznámky nám uveďte termín, v ktorom môžete pracovať.
Mám záujem o Práca v obchode - pokladne, dokladanie tovaru - vyplácanie týždenných záloh

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Michaela Kamencayová
Telefon:
0908 598 935