25 rokov na slovenskom trhu

Nový investor v Nitre, Zaškolenie v zahraničí. Doprava, ubytovanie a strava zabezpečené bezplatne. Vhodné pre mužov aj ženy. Kontrola kvality

Galanta, Hlohovec, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce
Dátum nástupu:
1.10.2017
Platové ohodnotenie:
mzda v zácviku: 756€ + bonusy a prípadné nadčasy. Po zácviku rôzne bonusy ako napr. 13. plat
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Nový investor Gestamp hľadá zamestnancov do školiaceho programu,
Školenie je realizované v zahraničí (v Rusku). Doprava, ubytovanie a 3*denne strava sú zabezpečené (bezplatne),
Cez vianoce sa nepracuje - ľudia sú dopravení domov na slovensko, pracuje sa na turnusy 5 týždňov v rusku a 1 týždeň doma na slovensku.
Po absolvovaní školenia budete pracovať v priemyselnom parku v Nitre,
Ponúkaná práca: Kontrola kvality kovových dielcov a laku,

- vizuálna kontrola kovových dielcov,
- kontrola povrchu laku,
- identifikácia nezhôd a odchýlok.
- Kariérny rast : Spoločnosť hľadá prvých zamestnancov (títo budú najviac cenený a majú príležitosť kariérne rásť),
- Nástup priamo do kmeňového stavu spol. Gestamp (nie cez agentúru),
- 1 týždeň plateného voľna po odpracovaní 5 týždňov v Rusku (ak je záujem dovezú Vás domov na Slovensko)
- Vhodné pre mužov aj ženy,
- Najmodernejšie technológie,
- Školenie v zahraničí bez akýchkoľvek výdavkov. Doprava zabezpečená, ubytovanie v 3-hviezdičkovom hoteli s plnou penziou (raňajky, obed, večera). Školenie trvá zhruba 6 mesiacov,

Upresnenie platových podmienok v zácviku:
nástupná mzda 700 €,
fixný príplatok za pracovnú pozíciu 56 €.
zaškoľovací bonus 70 € mesačne (vyplatený jednorázovo po ukončení stáži v zahraničí)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- buďte jedným z prvých zamestnancov s najväčšou šancou kariérneho rastu,
- skúsenosť s prácou operátora alebo kontrolou kvality je výhodou,
- možnosť absolvovať školenie v zahraničí,
- spoľahlivosť,
- 3-zmenná alebo 4-zmenná prevádzka (8-hodinové zmeny).
Mám záujem o Nový investor v Nitre, Zaškolenie v zahraničí. Doprava, ubytovanie a strava zabezpečené bezplatne. Vhodné pre mužov aj ženy. Kontrola kvality

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zlaté Moravce
Kontaktná osoba:
Nagy Marek
Telefon:
0918574753