25 rokov na slovenskom trhu

Ľahké pomocné práce v sklade - nástup ihneď - vhodnejšie pre mužov

Miesto práce:
Trnava
Platové ohodnotenie:
3,10€ brutto +0,50€ nočný príplatok +0,30€ dochádzkový bonus + stravné lístky
Pracovný pomer:
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent vysokej školy
popis pracovnej pozície
Pomocné práce v sklade pri Trnave
Práca vhodnejšia pre mužov

Chceš pracovať v sklade? Máme ponuku práce pre teba:
- nenáročná práca v sklade na 2 alebo 3 zmeny
- triedenie súčiastok, káblov, čistenie boxov, prepraviek a paliet
Mzdové ohodnotenie:
- základná mzda 3,10 €/hod. brutto + 0,5€ nočný príplatok +0,30 dochádzkový bonus
Práca Vhodnejšia pre mužov
- možnosť výberu zmien
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na zmeny
- ochota pracovať nadčas
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť pracovať podľa predpísaných inštrukcií
- potrebný vek minimálne 18 rokov
- vhodnejšia práca pre mužov
Mám záujem o Ľahké pomocné práce v sklade - nástup ihneď - vhodnejšie pre mužov

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Kráľovičová Marianna
Telefon:
0918 790 891