25 rokov na slovenskom trhu

Si bez skúseností a chceš stabilnú prácu?Zriaďovač/ka -Martin - farmaceutický priemysel.

Miesto práce:
Martin
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
pri osobnom pohovore
Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Zamestnanec farmaceutickej výroby - zriadovač

- príprava, plnenie, optická kontrola, balenie, adjustácia injekcií a tabliet na príslušných technologických zariadeniach
- zabezpečovanie technickej pripravenosti, nastavovanie a dolaďovanie strojov a zariadení
- spolupodieľanie sa na identifikácií porúch strojov a zariadení a ich opravách

- miesto výkonu práce Martin na 3 zmeny
- mzda: základná mzda,bonusy,príplatky,koletívna zmluva,sociálny systém - bližšie informácie pri osobnom stretnutí
- dochádzkový, osobný bonus , víkendový bonus, vianočný bonus, bonus za výkon spoločnosti..
- príplatky nad rámec ZP /nočná zmena,poobedná zmena, za sviatok../
- SL v hodnote 3,40 eur , ranná a poobedná zmena zabezpečená teplá strava
- kolektívna zmluva
- sociálny fond
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Zameranie: odbor mechanik, mechatronik, mechanik - elektrotechnik, opravár potravinárskych alebo farmaceutických strojov.
Prax výhodou, absolventi sú rovnako vítaní. Anglický jazyk - výhodou.

- technická a manuálna zručnosť
- precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- presnosť, pozornosť
- praktické myslenie
- analyzovanie a riešenie problémov, práca v tíme
Mám záujem o Si bez skúseností a chceš stabilnú prácu?Zriaďovač/ka -Martin - farmaceutický priemysel.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Žilina
Kontaktná osoba:
Kučesová Dominika
Telefon:
0915 992 821