25 rokov na slovenskom trhu

Nenáročná práca - Pracovníčka vo výrobe - 2 zmeny v Logistickom parku pri Trnave. Práca na hlavný pracovný pomer.

Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
do 615 € mesačne brutto (515 € základ + 100 € dochádzkový bonus)
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Výroba skenerov

Práca na dve zmeny (ranná, poobedná) - vhodné najmä pre ženy.
Práca v sede a v stoji od pondelka do piatka na 2 zmeny ( 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
Pracovné soboty vopred ohlásené.

NÁPLŇ PRÁCE:
- montáž skenerov, olepovanie, spájkovanie výrobných dielov, skrutkovanie, balenie hotových výrobkov
- stravný lístok v hodnote 3,50 € pri odpracovaní rannej zmeny, + 4,50 € pri odpracovaní poobednej zmeny
- ročný príspevok na dopravu v hodnote 40 - 80 € a relax v hodnote 35 € (vyplácaný raz ročne)
- ročný bonus až do výšky 400 € (v závislosti od dĺžky pracovného pomeru a splnenia cieľov výroby, vyplácaný raz ročne)
- fyzicky nenáročná práca v čistom prostredí
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
Mám záujem o Nenáročná práca - Pracovníčka vo výrobe - 2 zmeny v Logistickom parku pri Trnave. Práca na hlavný pracovný pomer.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Hrebíčková Dominika
Telefon:
0918 574 713