25 rokov na slovenskom trhu

Údržbár do automobilky pri Trnave

Miesto práce:
Trnava
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
1032 € brutto
Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Údržbárske práce pre automobilku.

- udržiavanie plynulosti chodu výroby
- diagnostika poruchy strojov a zariadení pomocou PC a systému PLC
- zabezpečenie opravy výrobných zariadení, čo v najkratšom čase (elektrická, mechanická, pneumatická, hydraulická časť)
- vykonávanie preventívnej údržby a kontrola zariadení
- realizovanie elektrických, automatizačných zmien a vylepšení potvrdených technikom špecialistom
- zúčastňovanie sa na zabezpečení spoľahlivost zariadení
- menenie, inštalácia, oprava výrobných zariadení
- navrhovanie zmien a podieľanie sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
- pravidelné hlásenia porúch s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
- dodržiavanie a aplikácia bezpečnostných pokynov a štandardov
- adekvátne finančné ohodnotenie ( 943 - 1032 €)
- 13. plat vyplácany 2x ročne
- kariérny rast
- ubytovanie 1. mesiac ZADARMO
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- SŠ vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania
- znalosť čítania elektrotechnických, mechanických, pneumatických, hydraulických schém
- znalosť automatizácie a informačných systémov, záujem o robotiku
- Vyhláška č.718/2002 alebo Vyhláška č.508/2009 § 21, prípadne § 22, § 23
- technické a logické myslenie
- ochota a chuť pracovať na zmeny
- odolnosť voči stresu a záťaži
- znalosť diagnostiky porúch pomocou PC a systému PLC (Simatic Step7, Schneider)
Kontaktný formulár
Mám záujem o Údržbár do automobilky pri Trnave

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Bangová Martina
Telefon:
0917 835 403