25 rokov na slovenskom trhu

Pozor!!Práca vhodná pre mužov aj ženy v každom veku- Operátor, -ka vo výrobnom priemysle

Miesto práce:
Liptovský Mikuláš
Dátum nástupu:
Ihneď
Platové ohodnotenie:
priemerný mesačný plat 850€
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- operátor výroby - pred úprava koží, prax nie je nutná
- príjemné suché prostredie (bez zápachu)
- vhodné aj pre absolventov
- výborné finančné ohodnotenie, po zaškolení vyššia mzda
- práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
- možný prechod do kmeňa

Operátor výroby - pred úprava koží - prax nie je nutná

Jednoduchá práca vo výrobe
* sponkovanie koží
* sušenie koží

* 3 zmeny :
- ranná 5:45 - 13-45
- poobedná 13:45 - 21:45
- nočná 21:45 - 5:45
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- mesačné odmeny po odpracovaní 6. týždňov až od výšky 170€
- zmenový príplatok
- závodné stravovanie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Záujem o dlhodobú prácu
Mám záujem o Pozor!!Práca vhodná pre mužov aj ženy v každom veku- Operátor, -ka vo výrobnom priemysle

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Liptovský Mikuláš
Kontaktná osoba:
Črepovská Lucia
Telefon:
0905 560 978