25 rokov na slovenskom trhu

Výroba kovových rámov autosedadiel ( Operátor výroby - Prešov)

Miesto práce:
Prešov
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
Základná mzda 540€ + príplatky + prípadné nadčasy
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Práca vhodná pre mužov aj ženy (zaškolenie na pozíciu),
Trvalý pracovný pomer,

Jednoduchá práca pri výrobe vnútornej konštrukcie autosedadiel,
Zaučenie na pracovnú pozíciu:
- obsluha strojov a zariadení vo výrobnom procese, montáž komponentov,
- obsluha zváracích automatov

Možnosť nadčasov za príplatky nad rámec zákonníka práce.

Práca na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)

Závodné stravovanie v jedálni,
Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti (100 rokov na trhu),
Práca v automobilovom priemysle s najmodernejšími technológiami,
Zaškolenie na pracovnú pozíciu,
Výplata vždy na čas do 10. v mesiaci,
Možnosť pracovať nadčas so zvýhodneným príplatkom.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
ochota učiť sa,
chuť pracovať dlhodobo,
manuálna zručnosť,

práca je vhodná aj pre absolventov.
Mám záujem o Výroba kovových rámov autosedadiel ( Operátor výroby - Prešov)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Prešov
Kontaktná osoba:
Modráková Petra
Telefon:
0908 723 645