25 rokov na slovenskom trhu

Manipulačný pracovník

Miesto práce:
Senec
Platové ohodnotenie:
2.95 EUR/hodina, + stravné lístky v hodnote 3.40,- EUR , dochádzkový bonus 50 EUR, výkonostný bonus 16,6% zo mzdy
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
manipulačné práce v sklade, fóliovanie, vychystávanie tovaru, vykládka kamiónu, štítkovanie tovaru
- zaučenie pracovníka
- dochádzkový, výkonnostný a sezónny bonus
Doprava je ZDARMA zabezpečená z týchto miest a obcí:
1. smer: Veča, Šaľa, Diakovice, Dolné Saliby, Matúškovo, Galanta, Nový Dvor, Pusté Uľany, Veľký Grob,
Réca, Boldog, Senec
2. smer: Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jánovce, Jelka, Hrubá Borša, Kráľová pri
Senci
3. smer: Modra, Pezinok, Viničné
4. smer: Dunajská Streda, rázcestie Vieska, rázcestie Holice, rázcestie Blatná na Ostrove, rázcestie Báč,
Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň
Ubytovanie zabezpečené (na odpracované dni zdarma)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
logické myslenie, zručnosť, dobré zrakové vnímanie, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, chuť pracovať
Kontaktný formulár
Mám záujem o Manipulačný pracovník

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Senec
Kontaktná osoba:
Saltiel Marcel
Telefon:
0918 876 735