25 rokov na slovenskom trhu

Pracovník pri výrobe kompozitových termoplastických dosiek - ak máte skúsenosti s prácou na stroji nepremeškajte príležitosť stabilnej práce na TPP!

Miesto práce:
Priemyselný park Nitra (Drážovce)
Platové ohodnotenie:
od 700€ brutto + 150€ bonus po skúšobnej dobe + Stravné lístky bez zrážky + ostatné príplatky v súlade so zákonníkom práce
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Spoločnosť sa venuje výrobe ľahkých termoplastických kompozitných materiálov vystužených sklenými vláknami najmä pre automobilový priemysel

Obsluha rozsiahlej výrobnej linky na výrobu plastových kompozitových dosiek
Priebežná kontrola kvality výrobkov
Čistenie strojov a zariadení, vykonávanie pravidelnej údržby linky
Vedenie záznamov a zapisovanie údajov podľa interných predpisov a požiadaviek nadriadeného
Využívať výrobné zariadenia s cieľom dosiahnuť maximálnu efektívnosť
Riadne sa starať o zverené pracovné prostriedky a zariadenia
Udržiavanie čistoty na pracovisku
Dodržiavať pravidlá BOZP a OOPP
Vykonávať práce podľa pokynov nadriadeného
Práca na 12 hodinové Zmeny
Stravné lístky v hodnote 3,40€- bez zrážky
Zdarma káva, čaj, voda
Možnosť prechodu na závodné stravovanie
150€ príplatky po skúšobnej dobe
Ovocný deň - bezplatne 1x do týždňa
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Technické zručnosti a organizačné schopnosti
Zodpovednosť, flexibilita a pracovitosť
schopnosť pracovať v kolektíve
Mechanické alebo strojárske vedomosti výhodou
Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
Práca vhodná najmä pre mužov
Práca s PC - nahadzovanie parametrov pre spracovanie dosiek
Mám záujem o Pracovník pri výrobe kompozitových termoplastických dosiek - ak máte skúsenosti s prácou na stroji nepremeškajte príležitosť stabilnej práce na TPP!

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zlaté Moravce
Kontaktná osoba:
Držík Michal
Telefon:
0918 574 877