25 rokov na slovenskom trhu

Asistentka na finančnom oddelení v Malackách

Miesto práce:
Malacky, Senica
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
na osobnom pohovore
Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Administratívne práce na finančnom oddelení

- administratívne a asistentské práce na finančnom oddelení
- spracovávanie faktúr v internom systéme
- komunikácia s kuriérmi, vybavovanie zásielok
- práca na TPP cez agentúru s možnosťou prestupu do kmeňového stavu klienta
- SL v hodnote 3,40€
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- absolvent obchodnej akadémie, príp. stredná škola s ekonomickým zameraním
- znalosť (aspoň základy) podvojného účtovníctva nutná
- zodpovednosť
- flexibilita
- ochota získavať nové vedomosti
Kontaktný formulár
Mám záujem o Asistentka na finančnom oddelení v Malackách

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Králová Zuzana
Telefon:
0905 536 550