25 rokov na slovenskom trhu

Firma v DS prijíma operátorov na trvalý pracovný pomer!Szerelőket keresünk Dunaszerdehelyre hosszútávra!

Miesto práce:
Dunajská Streda
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
- montáž, manipulácia s materiálom / szerelés, az anyaggal való munka
- vizuálna kontrola materiálu a strojov / az anyag és a gépek ellenőrzée
- podpora v príprave materiálu a pri údržbe strojov / segítség az előkészítésben és a gépek működtetésében
- stravné lístky /ebédjegyek
- 13. plat / 13. fizetés
- dochádzkový bonus / bejárási bónusz
- príspevok na dopravu (v prípade, že bydlisko je aspoň 20 km od spoločnosti) / utazási költségek fedezése (ha 20km-nél messzebb lakik)
- nadčasy preplatené v plnej výške / túlórák teljes egészében átfizetve vannak
- možnosť kariérneho rastu / előbbrelépés lehetősége
- možnosť prestupu do interného stavu klienta / lehetésőgék átlépni a cég alá
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- prax na pozícií operátor (min 1rok) / min. 1 éves tapasztalat gyártásban
- ochota pracovať na zmeny / hajlandóség műszakokra dolgozni
- programovacie schopnosti / programozási ismeretek
- práca vhodnejšia pre mužov / férfiaknak alkalmas munka
Mám záujem o Firma v DS prijíma operátorov na trvalý pracovný pomer!Szerelőket keresünk Dunaszerdehelyre hosszútávra!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Dunajská Streda
Kontaktná osoba:
Pukkaiova Timea
Telefon:
0918 790 674