25 rokov na slovenskom trhu

Práca v kovovýrobe pre starších aj mladších. Miesto práce - Malacky. Doprava z okolitých obcí je zabezpečená.

Miesto práce:
Malacky
Platové ohodnotenie:
940€ brutto/mesiac
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Výroba kovových rámov automobilov,
12 hod. zmeny (stabilne sa opakujúce)
2 dni ranná (6:00-18:00), 2 dni nočná (18:00-6:00), 4 dni voľno

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ zo všetkých okolitých obcí:
Z obcí: Stupava, Lozorno, Zohor, Láb, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Jakubov.
Plus zo smerov: Senica, Skalica, Jablonica, Štefanov a Borský sv. Jur.

- zaškolenie na pracovnú pozíciu,
- obsluha jednoduchých strojov,
- jednoduché montážne práce,
- zakladanie dielcov do výrobnej stanice,
- vizuálna kontrola dielcov a ukladanie do paliet,
- triedenie a prebaľovanie dielcov.
- Možnosť záloh,
- 4 dni voľna po 4 dňoch práce,
- DOPRAVA ZABEZPEČENÁ zo všetkých okolitých obcí:
Plus zo smerov: Senica, Skalica, Jablonica, Štefanov a Borský sv. Jur,
- Stravné lístky v hodnote 3,30€ za odpracovanú zmenu,
- Možnosť nadčasov.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vhodné aj pre absolventov aj pre starších,
- manuálna zručnosť,
- práca viac pre mužov.
Mám záujem o Práca v kovovýrobe pre starších aj mladších. Miesto práce - Malacky. Doprava z okolitých obcí je zabezpečená.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Holičová Veronika
Telefon:
0917 125 047