25 rokov na slovenskom trhu

Práca pre ženy aj mužov v silnej automobilke (operátor výroby). Pri Trnave-ubytovanie zabezpečené. Možnosť týždenného vyplácania mzdy.

Miesto práce:
Trnava
Dátum nástupu:
asap
Platové ohodnotenie:
Mesačná mzda v priemere 884 (brutto) + prípadný nadčas + 13. plat
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Montážny pracovník

komplexné zaškolenie na pracovnú pozíciu,
skrutkovanie s pneumatickým skrutkovačom,
montáž tesnení,
osádzanie rôznych komponentov.
Preplatenie cestovného lístka na pohovor,
Istota stabilného zamestnania v TOP spoločnosti,
Komplexné zaučenie na pracovnú pozíciu,
Záloha 100 EUR týždenne pre ľahší začiatok,
Motivačné finančné ohodnotenie (697 € základný plat, 65€ individuálna, 35€ kolektívna a výkonnostná prémia, 60 - 120€ príplatky za prácu v noci),
13-ty plat + rôzne príležitostné odmeny počas roka,
Prvý mesiac ubytovania hradí zamestnávateľ, na druhý je príspevok 30 EUR. Cena ubytovne od 3. mesiaca je 90 EUR,
Stravovanie: Hlavné jedlo a polievka na každej zmene. Zamestnanec dopláca len 40 až 90 centov (podľa výberu jedla),
Pitný režim je zabezpečený celoročne na každej prevádzke,
Mzdové zvýhodnenie pri práci nadčas,
Možnosť kariérneho rastu,
Odmena za privedenie známeho (50 EUR za jeho nástup + 350 priebežne za zotrvanie),
Možnosť získať príspevok za zlepšujúci návrh napr.: zjednodušenie práce, ušetrenie času, odbúranie/zníženie rizika, odhalenie skrytej poruchy a iné (8-300 EUR za každý "zlepšovák"),
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Možnosť vycestovať do Trnavy a bývať na ubytovni,
Ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke (ranná,poobedná,nočná)
Dobrý zdravotný stav,
Mám záujem o Práca pre ženy aj mužov v silnej automobilke (operátor výroby). Pri Trnave-ubytovanie zabezpečené. Možnosť týždenného vyplácania mzdy.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Veronika Vašková
Telefon:
0917810575