25 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme brigádnikov - kolkovanie a etiketovanie potravinárskych výrobkov, Rakoľuby

Miesto práce:
Nové Mesto nad Váhom
Platové ohodnotenie:
3,20€/hod
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
- nalepovanie štítkov na potravinový tovar
- balenie výrobkov
- vhodná pre všetky vekové kategórie nad 18 rokov
- práca na 2 zmeny

- brigáda v Rakoľuboch - vhodná aj pre študentov, zamestnaných popri práci
- balenie kolkovanie, etiketovanie výrobkov
- práca na 2 zmeny / 6 - 14hod, alebo 14 - 22hod/
- nástup možný ihneď/dohodou
- možnosť výberu zmien
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
Mám záujem o Hľadáme brigádnikov - kolkovanie a etiketovanie potravinárskych výrobkov, Rakoľuby

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Kukučová Zdenka
Telefon:
0918 607 989