25 rokov na slovenskom trhu

Operátor bez nočných zmien!! Autosedačky v Lozorne (z okolia doprava, z ďaleka ubytovanie-3 mesiace bezplatne) - 13-ty a 14-ty plat!!

Miesto práce:
Lozorno
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
950 EUR (brutto) + prípadné nadčasy + 13. a 14. plat!!!
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- práca v automobilovom priemysle
- doprava a ubytovanie zabezpečené (ubytovanie 3 mesiace zdarma)

- práca v automobilovom priemysle na montážnej linke,
- montáž plastových dielov,
- 2-zmenná prevádzka (bez nočných zmien)
- 13. a 14. plat
- vyplácanie záloh v týždenných intervaloch prvý mesiac
- doprava zabezpečená
- ubytovanie zabezpečené bezplatne (prvé 3 mesiace potom cca 90 EUR/mesačne)
- SL v hodnote 4,00€
- príspevok na ubytovanie (v prípade vlastného ubytovania)
- po troch mesiacoch výrazné zvýšenie platu
- náborový príspevok 50€
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálne zručný,
- záujem o dlhodobú prácu,
- dobrá fyzická kondícia vzhľadom na prácu v stoji
Mám záujem o Operátor bez nočných zmien!! Autosedačky v Lozorne (z okolia doprava, z ďaleka ubytovanie-3 mesiace bezplatne) - 13-ty a 14-ty plat!!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Králová Zuzana
Telefon:
0905 536 550