25 rokov na slovenskom trhu

Zámočník, prijímame aj absolventov. Ponuka práce v nadnárodnej spoločnosti v Bánovciach nad Bebravou, zaujímavé platobné podmienky

Miesto práce:
Partizánska 916, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
upresníme na pohovore
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Zámočník - výroba komponentov - strojárenský priemysel

Hľadáme zámočníkov s praxou aj bez praxe na prácu s:

- ohýbačkou rúr
- na píly a vŕtačky,
- tabuľovými nožnicami, obsluha excentrického lisu

- opracovanie dielov z hliníka, železa, nerezu v procesoch vŕtania, frézovania, omielania, strihania, lisovania a brúsenia,
- ovládanie a dodržiavanie pracovných postupov na základe platnej výrobnej dokumentácie
- dochádzkový bonus, mimoriadne odmeny, výkonnostné odmeny
- príspevok na dopravu
- stravovanie v závodnej jedálni
- stravné poukážky aj nad rámec,
- zabezpečenie konzultanta počas trvania pracovného pomeru
- 13. plat
- možnosť zvýšenia kvalifikácie, získanie praxe
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- SŠ strojárska (odbor: strojár, mechanik, obrábač, automechanik)
- čítanie výkresovej dokumentácie
- ochota pracovať na 3 zmeny
- prax v strojárstve,
- zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť a záujem učiť a zdokonaľovať sa
Mám záujem o Zámočník, prijímame aj absolventov. Ponuka práce v nadnárodnej spoločnosti v Bánovciach nad Bebravou, zaujímavé platobné podmienky

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Janíková Mária
Telefon:
0918 842 640