25 rokov na slovenskom trhu

Práca na plný úväzok v sklade(manipulant a picker)! Dobrý zárobok,stravné lístky a doprava ZDARMA!Možnosť rýchleho kariérneho rastu!

Miesto práce:
Gáň ( Galanta )
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
od 550€ + bonusy v hodnote 110€ + stravné lístky zdarma
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Manipulačné práce na oddelení nákladky / vykládky.

- práca v logistickom centre pri Galante
- vykládka/nakládka kamiónov
- balenie paliet strečovou fóliou
- práca na nízkozdvižnom vozíku
- práca s ručným skenerom
- dodržiavanie zásad BOZP
- práca podľa pokynov nadriadeného
- práca na trvalý pracovný pomer
- rýchly kariérny rast
- možnosť základného zárobku od 600€ po preškolení na NZV
- školenie zabezpečíme
- nepožadujeme prax ani skúsenosti
- stravné lístky bez zrážky v hodnote 3,40€
- bonus za nadčas - mimoriadne odmeny
- ohodnotenie nad rámec zákona
- doprava z okolia zdarma
- zabezpečené ubytovanie
- na komunikáciu pre pracovníkov bude pridelený koordinátor
- hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- ochota nadčasovať 6. zmenu v týždni (oznámené včas)
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky u lekára pred termínom školenia
- výpis z Registra trestov
Mám záujem o Práca na plný úväzok v sklade(manipulant a picker)! Dobrý zárobok,stravné lístky a doprava ZDARMA!Možnosť rýchleho kariérneho rastu!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Dunajská Streda
Kontaktná osoba:
Horváthová Kristína
Telefon:
0918 574 867