25 rokov na slovenskom trhu

Dokladanie tovaru-brigáda na tento víkend v Považskej Bystrici od 3,30€ hod. Práca vhodná aj pre študentov.

Miesto práce:
Považská Bystrica
Platové ohodnotenie:
3,30€/hod. v hrubom
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Dokladanie tovaru v Považskej Bystrici

Podmienka: platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami. Pri výbere nočných smien nutnosť mať 18 rokov.

-dokladanie tovaru v Považskej Bystrici - práca nie je náročného charakteru

- pracovná pozícia vhodná aj pre študentov - brigáda

-podmienka: platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami - dá sa vybaviť cez obvodného lekára,kontaktujte nás poradíme Vám
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovednosť v dochádzke
- zodpovednosť k pridelenej práci
Mám záujem o Dokladanie tovaru-brigáda na tento víkend v Považskej Bystrici od 3,30€ hod. Práca vhodná aj pre študentov.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Žilina
Kontaktná osoba:
Kučesová Dominika
Telefon:
0915 992 821