25 rokov na slovenskom trhu

Technik overovania vo výrobe plynomerov, vodomerov - dlhodobá a stabilná práca

Miesto práce:
Stará Turá
Dátum nástupu:
asap
Platové ohodnotenie:
700-750€
Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- Zodpovednosť za správne označovanie overených meradiel overovacími a zabezpečovacími značkami

- Vizuálna kontrola vzhľadu a prevedenia plynomerov a vodomerov
- Nastavenie skúšobných zariadení v rámci svojej kompetencie
- Skúšky a ich vyhodnotenie v súlade s postupom overenia a skúšania
- príjemné, moderné pracovné prostredie
- dochádzkový bonus 50€
- príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce
- príspevky do 3-piliera
- sociálne benefity (100% príplatky za sviatky)
- príspevky zo soc.fondu na kultúrne a športové aktivity
- vzdelávanie zamestnancov
- odmena 400€ za odporučenie nového človeka
- bezplatný zvoz Senica, Sobotište, Turá Lúka, Myjava, Poriadie, Rudník, Hrašné, Krajné, Višňové, Hrachovište, Kostolné, Vaďovce, Podolie, Častkovce, Čachtice, Nové Mesto nad Váhom, Lubina, Hrnčiarové, Miškech dedinka, Nová Bošáca, Zemianske Podhradie, Bošáca, Dolné Srnie, Moravské Lieskové, Bzince pod Javorinou, Hrušové
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- SŠ s maturitou - technické zameranie
- základná znalosť práce s PC
- Ochota pracovať na 3 zmeny
- Technická zručnosť
- zodpovednosť, flexibilita
- práca vhodná iba pre mužov
Mám záujem o Technik overovania vo výrobe plynomerov, vodomerov - dlhodobá a stabilná práca

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Kupčíková Silvia
Telefon:
0915 776 128