25 rokov na slovenskom trhu

Práca na 2 zmeny v Považskej Bystrici. Výroba - natieranie gumových profilov.

Miesto práce:
Považská Bystrica
Dátum nástupu:
ihneď, dohodou
Platové ohodnotenie:
2,95 eur/hod.v hrubom + dochádzkový bonus , stravné lístky
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Natieranie gumových profilov lepidlom následné nalepenie pások na tieto gumové profily

- miesto výkonu práce Považská Bystrica
- práca vhodná pre ženy - jednoduché natieranie gumových profilov, lepenie pások na gumové profily
- práca na 2 zmeny od 6:00-14:00 hod, od 14:00-22:00 hod

- 2,95 eur/hod.v hrubom + dochádzkový bonus , stravné lístky v hodnote 3,50 eur
- možnosť pracovať nadčasy - zaplatené v súlade so ZP
- pracovné oblečenie Vám celé bezplatne poskytneme
- jednoduché zaučenie - zaškolíme si Vás
- práca na 2 zmeny
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- pracovitosť
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
Mám záujem o Práca na 2 zmeny v Považskej Bystrici. Výroba - natieranie gumových profilov.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Žilina
Kontaktná osoba:
Andrašková Janka
Telefon:
0907 739 530