25 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby - 2 zmeny - vhodnejšie pre mužov

Miesto práce:
Dubnica nad Váhom
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
od 650 €/brutto
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Ponuka dlhodobej práce na trvalý pracovný pomer na pozíciu operátor výroby.

Hľadáme šikovných operátorov výroby do strojárskej spoločnosti v Dubnici nad Váhom, stačí manuálna zručnosť, zaučíme Vás.

Pracovná náplň:
- obsluha zváracích poloautomatov,
- manipulácia s materiálom,
- kontrola kvality vyrobených výrobkov,
- práca na 2 zmeny (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Práca vhodnejšia pre mužov, zaujímavý sociálny program, v letných mesiacoch pitný režim nad rámec, príplatky za odporučenie. S počtom odpracovaných mesiacov rast 13. a 14 platu.
- dochádzkový bonus 40 €,
- výkonnostná odmena 50 €,
- 13. a 14. plat - zvyšuje sa počtom odpracovaných mesiacov,
- možnosť práce vo sviatok s 150% príplatkom,
- príplatky za prácu v noci,
- možnosti nadčasov, víkendových zmien za príplatok,
- príspevok na stravu, stravovanie v závodnej jedálni
- pracovná obuv a iné ochranné pracovné pomôcky
- dlhodobé a stabilné zamestnanie,
- možnosť prestupu do kmeňa spoločnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek min. 18 rokov
- zodpovedný prístup k práci
- chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- prax vo výrobe VÝHODOU
Mám záujem o Operátor výroby - 2 zmeny - vhodnejšie pre mužov

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Lezová Petra
Telefon:
0918 575 036