25 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme šikovných strojárov s praxou aj bez praxe - na trvalý pracovný pomer, Bánovce nad Bebravou , možnosť zvýšenia kvalifikácie

Miesto práce:
Bánovce nad Bebravou
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
upresníme na pohovore
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
CNC operátor - ohraňovací lis, fréza, zvárací automat

Ponúkame voľné pracovné pozície:

CNC operátorov na obsluhu:
- laseru CO2 / ohraňovacieho lisu
- frézy (5 ose obrábacie centrum)
- zváracieho automatu

- obsluha strojov a zariadení za účelom výroby dielov, resp. zostáv z hliníka, pozinkovaného železa, železa, nerezu,
- CNC riadené stroje pomocou PC – automatické ovládanie
- ovládanie a dodržiavanie pracovných postupov na základe platnej výrobnej dokumentácie
- dochádzkový bonus, mimoriadne odmeny, výkonnostné odmeny
- príspevok na dopravu
- stravovanie v závodnej jedálni
- stravné poukážky aj nad rámec,
- zabezpečenie konzultanta počas trvania pracovného pomeru
- 13. plat
- možnosť zvýšenia kvalifikácie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- SŠ strojárska (odbor: strojár, mechanik, obrábač, automechanik)
- čítanie výkresovej dokumentácie
- prax v strojárstve výhodou
- ochota pracovať na 3 zmeny
- platný zvárací preukaz ZM-1 výhodou (obsluha zváracieho automatu)
- zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť a záujem učiť a zdokonaľovať sa
Mám záujem o Hľadáme šikovných strojárov s praxou aj bez praxe - na trvalý pracovný pomer, Bánovce nad Bebravou , možnosť zvýšenia kvalifikácie

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Janíková Mária
Telefon:
0918 842 640