25 rokov na slovenskom trhu

Práca aj pre páry. Len ranné a poobedné zmeny, víkendy voľné. Výroba autopoťahov Košice (ubytovanie je zabezpečené)

Miesto práce:
Košice
Platové ohodnotenie:
550€ brutto
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Výroba poťahov na autosedačky. Hlavová, lakťová a sedadlová časť.
Práca v dvojzmennej prevádzke ( 6:00 do 14:00, 14:00 do 6:00)
Sviatky a víkendy voľné

Nechcete pracovať v noci? Ste šikovný/á a chceli by ste pracovať priamo v Košiciach, blízko centra? Máme pre Vás prácu v dvojzmennej prevádzke, bez nočných zmien a s voľnými víkendami.

Práca na zmluvu:
- výroba autopoťahov s kompletným zaškolením,
- vizuálna kontrola kvality,
- zošívanie/ prešívanie častí poťahov pomocou strojov (látky alebo kože).
- istota stáleho zamestnania
- bez nočných zmien
- ubytovanie hradené zamestnávateľom
- príspevok na dopravu
- možnosť uplatniť si daňový bonus na deti
- evidovaným na Úrade Práce pomôžeme vybaviť príspevky na cestovné a dochádzku za prácou
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-šikovnosť
-chuť pracovať
Mám záujem o Práca aj pre páry. Len ranné a poobedné zmeny, víkendy voľné. Výroba autopoťahov Košice (ubytovanie je zabezpečené)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Košice
Kontaktná osoba:
Štefková Viktória
Telefon:
0915 746 890