25 rokov na slovenskom trhu

Buďte súčasťou pracovného tímu na pozícii montážny pracovník s dopravou zdarma z rôznych smerov

Miesto práce:
Stará Turá
Dátum nástupu:
asap
Platové ohodnotenie:
od 700 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Práca v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou a montážou domových plynomerov.

- montážne práce vo výrobe plynomerov, vodomerov (nepracuje sa za výrobným pásom)
- miesto výkonu práce Stará Turá
- zabezpečená doprava zo smeru Senica, Sobotište, Turá Lúka, Myjava, Poriadie, Rudník, Hrašné, Krajné, Višňové, Hrachovište, Kostolné, Vaďovce, Podolie, Častkovce, Čachtice, Nové Mesto nad Váhom, Lubina, Hrnčiarové, Miškech dedinka, Nová Bošáca, Zemianske Podhradie, Bošáca, Dolné Srnie, Moravské Lieskové, Bzince pod Javorinou, Hrušové
- dochádzkový bonus 50€
- odmena 400€ za odporučenie nového človeka
- príspevky do 3-piliera
- sociálne benefity (príplatky za sviatky nad rámec ZP)
- vzdelávanie zamestnancov
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- práca vhodná pre ženy aj mužov
Mám záujem o Buďte súčasťou pracovného tímu na pozícii montážny pracovník s dopravou zdarma z rôznych smerov

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Kupčíková Silvia
Telefon:
0915 776 128