25 rokov na slovenskom trhu

Kontrolór /ka kvality - výkon práce v Galante

Miesto práce:
Galanta
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
885€ brutto/ mesiac
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
- kontrola vyrobených dielov vo výrobe a laboratóriu so špecifickými meracími prístrojmi,
- aktívna spolupráca s výrobnými operátormi počas odstraňovania problémov alebo počas nastavenia strojov vo výrobe,
- vyplňovanie kontrolných listov a iných predpísaných formulárov,
- vykonávanie riadnej a mimoriadnej analýzy výrobkov a materiálov,
- identifikácia a oznámenie akejkoľvek zlej funkčnosti laboratórnych prístrojov nadriadenému.
- práca na trvalá prac. pomer
- stravné lístky v hodnote 4,0€ bez zrážky
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- stopercentný zrak
- výhodou sú skúsenosti s meracími prístrojmi používanými v kvalit. laboratóriách
- stredoškolské vzdelanie
- ochota pracovať na zmeny - po 8 hodín ( 2 dni ranná, 2 dni poobedná, 2 dni nočná, 2 dni voľno)
- schopnosť individuálne dochádzať - nie je zabezpečená doprava
Kontaktný formulár
Mám záujem o Kontrolór /ka kvality - výkon práce v Galante

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Dunajská Streda
Kontaktná osoba:
Hercegová Katarína
Telefon:
0908 764 052