25 rokov na slovenskom trhu

Chceš si vyskúšať prácu ako vodič/ka nízkozdvižného vozíka a zarobiť od 650€?Skúsenosti nie sú potrebné-zaučíme každého.doprava zdarma!

Miesto práce:
Gáň (Galanta)
Dátum nástupu:
- 23.4.2018
Platové ohodnotenie:
570€ +príplatky nad rámec zákonníka práce + výkonnostný bonus + dochádzkový bonus
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- práca v logistickom centre pri Galante
- práca na nízkozdvižnom vozíku
- práca s ručným skenerom
- vedľajšia náplň práce: pomocné manipulačné práce (balenie paliet, vykladanie tovaru z kamiónov, upratovanie)

- miesto výkonu práce - Gáň (Galanta)
- práca na trvalý pracovný pomer
- nepožadujeme prax ani skúsenosti
- stravné lístky bez zrážky
- bonus za nadčas - mimoriadne odmeny
- ohodnotenie nad rámec zákona
- doprava z okolia zdarma
- zabezpečené ubytovanie (čiastočne hradené)
- na komunikáciu pre pracovníkov bude pridelený koordinátor
- hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- ochota nadčasovať 6. zmenu v týždni (oznámené včas)
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky u lekára pred termínom školenia
- výpis z Registra trestov
- v prípade, že nemáte preukaz na vozík, potreba absolvovať školenie
Mám záujem o Chceš si vyskúšať prácu ako vodič/ka nízkozdvižného vozíka a zarobiť od 650€?Skúsenosti nie sú potrebné-zaučíme každého.doprava zdarma!

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Dunajská Streda
Kontaktná osoba:
Hollóšiová Diana
Telefon:
0915 715 172