25 rokov na slovenskom trhu

Operátor/kontrolór - práca v stabilnej firme v čistom a príjemnom prostredí neďaleko Trnavy. Doprava z Trnavy do závodu ZDARMA.

Miesto práce:
Trnava
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
Základná mesačná mzda 650 € brutto + mesačné prémie do 150 € brutto. Priemerný mesačný plat 820 € brutto.
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Operátor/kontrolór - práca na 3 zmeny pri Trnave s dobrým dopravným spojením. Priemerná mzda 820 €/mesiac brutto

- práca na 3 zmeny (7,5 hod. pracovný čas)
- montáž komponentov na vylisovaný výrobok
- vizuálna kontrola výrobkov
- obsluha vstrekolisu
- balenie výrobkov

Mzdové podmienky:
- priemerný mesačný plat 820 € brutto
- základná mesačná mzda 650 € brutto
- nočný príplatok nad rámec Zákonníka práce - 0,70 €/hod. brutto
- stravné lístky v hodnote 3,50 € - zrážka zamestnanca 1,00 €
- variabilná zložka mzdy do 150 € brutto
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť - jemná motorika
- dobrý zrak
(práca s malými komponentami)
- ochota pracovať na zmeny a v noci
- ochota pracovať nadčas
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť vykonávať pracovné úkony podľa predpísaných inštrukcií v stanovenom čase a kvalite
Mám záujem o Operátor/kontrolór - práca v stabilnej firme v čistom a príjemnom prostredí neďaleko Trnavy. Doprava z Trnavy do závodu ZDARMA.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Bartosova Katarina
Telefon:
0918 710 804