25 rokov na slovenskom trhu

Robotník, Robotníčka vo výrobe - dlhodobá práca v Poprade

Miesto práce:
Miesto výkonu práce je v Poprade
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
650 - 750 EUR/mesiac
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Práca vo výrobe - výroba odliatkov

- Práca pri výrobe odliatkov, kontrola dielcov
- 12-hodinové zmeny
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročným postavením na trhu
- príplatky za prácu cez víkendy a nočné zmeny
- zabezpečený spoj na zmeny aj zo smeru SNV - Poprad
- zabezpečený spoj na zmeny aj zo smeru Kežmarok - Poprad
- zabezpečené stravovanie - cena obeda 10 centov
- dochádzkový bonus pri odpracovaní všetkých zmien počas mesiaca
- bezplatná doprava v rámci Popradu do a zo zamestnania
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Záujem o dlhodobé a stabilné zamestnanie
- Záujem o prácu vo výrobe
- Manuálna zručnosť
- Zodpovedný prístup k práci
Mám záujem o Robotník, Robotníčka vo výrobe - dlhodobá práca v Poprade

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Poprad
Kontaktná osoba:
Melegová Zuzana
Telefon:
0917 965 342