25 rokov na slovenskom trhu

Práca pre mamičky s malými deťmi - od pondelka do piatka v čase od 7:30 do 15:00 hod. - operátorka v Trnave.

Miesto práce:
Trnava
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
priemerný mesačný plat cca 650 € v hrubom
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Práca v čistom prostredí, fyzicky nenáročná práca, potrebná trpezlivosť a dobrý zrak.

Práca v čistom prostredí, fyzicky nenáročná.
Výroba dosiek plošných spojov, ručná montáž ovládacích prvkov pre práčky, umývačky riadu, chladničky a iné zariadenia.

Mzdové podmienky:
- priemerná mesačná mzda cca 650 € brutto (podľa počtu odpracovaných hodín)
- základná hodinová mzda 3,37 € brutto
- bonusy a prémie za dochádzku a výkon
- lákavý pracovný čas od 7:30 do 15:00 hod. (pondelok - piatok)
- bonusy a prémie
- príplatok za odpracované zmeny v sobotu a v nedeľu
- práca v čistom a príjemnom prostredí
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať od pondelka do piatka v čase od 7:30 do 15:00 hod.
- ochota pracovať nadčas
- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť vykonávať pracovné úlohy podľa písomných inštrukcií
Mám záujem o Práca pre mamičky s malými deťmi - od pondelka do piatka v čase od 7:30 do 15:00 hod. - operátorka v Trnave.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Bartosova Katarina
Telefon:
0918 710 804