25 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby v Malackách, nenáročná práca vhodná aj pre starších, víkendy voľné!

Miesto práce:
Malacky
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
730€ brutto
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Líder v oblasti výroby transportných pásov pre potravinársky, papierový, energetický a ťažký priemysel, služby, logistiku, letiská alebo šport

- pracovná činnosť zameraná na rezanie a spájanie jednotlivých transportných pásov
- kontrola kvality výrobku
- práca v trojzmennej prevádzke na 8hodinových zmenách, týždeň ranná zmena, týždeň poobedná zmena, týždeň
nočná zmena
- fyzicky menej náročná práca vhodná pre manuálne zručných ľudí
- práca aj pre ľudí s čiastočným zdravotným postihnutím
- práca vhodná aj pre starších ľudí
- stravné lístky v hodnote 3,40€
- výkonnostná prémia mesačne do výšky 20€
- bonus za dochádzku mesačne do výšky 20€
- príspevok na čistenie pracovných odevov vo výške 16,60€ netto
- príplatky za nadčas, nočnú prácu, víkend a sviatky
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť a precíznosť
- ochota pracovať na zmeny
- ochota pracovať v stoji
- dobrá fyzická kondícia
- záujem o dlhodobú prácu
Mám záujem o Operátor výroby v Malackách, nenáročná práca vhodná aj pre starších, víkendy voľné!

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Králová Zuzana
Telefon:
0905 536 550