25 rokov na slovenskom trhu

Pracovník na TPP vo výrobe,bezplatné zaškolenie, zvýšená nástupná mzda od 520€+mes.bonusy a príspevok na dopravu/ubytovanie až do 100€

Miesto práce:
Priemyselný park Košice - Letisko
Dátum nástupu:
podľa dohody
Platové ohodnotenie:
priemerná mzda 720€ v hrubom
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Hľadáte si stabilnú a dobre platenú prácu len cez týždeň? Ste manuálne zručný a hľadáte si dlhodobé zamestnanie na TPP v Košiciach? Máme pre Vás skvelú príležitosť!

Hľadáme zamestnancov na pozíciu Operátor/ka výroby priamo v KOŠICIACH. Pracuje sa PONDELOK- PIATOK,na 3 zmeny.

Táto práca je vhodná aj pre uchádzačov z okolitých miest a obcí. Príspevok na dopravu podľa počtu km (príspevok je možné využiť na zabezpečenie ubytovania).

Náplňou práce bude poťahovanie automobilových interiérových komponentov a kontrola kvality
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- šikovnosť
- zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, nočné zmeny),
- zodpovednosť
- chuť pracovať
Mám záujem o Pracovník na TPP vo výrobe,bezplatné zaškolenie, zvýšená nástupná mzda od 520€+mes.bonusy a príspevok na dopravu/ubytovanie až do 100€

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Košice
Kontaktná osoba:
Jalčáková Ivana
Telefon:
0918 790 908