25 rokov na slovenskom trhu

Dlhodobá brigáda-Lednické Rovne.Baliace práce so sklom. Práca na 3 zmeny - možnosť výberu zmien.

Miesto práce:
Lednicke Rovne
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
od 2,943 eur./hod až 3,575 eur/hod
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Pomocné baliace práce v sklade - práca so sklom

- dlhodobá brigáda práve pre Vás
- miesto výkonu práce Lednické Rovne
- možnosť výberu zmien a aj dní v týždni až do soboty res. v nedeľu - 8 hod. zmena (ranná, poobedná, nočná) Vek minimálne 18 rokov.
- budete pracovať s hotovými sklenenými výrobkami (poháre, fľaše), ktoré budete následne baliť

- od 2,943 eur./hod až 3,575 eur/hod v hrubom - podľa toho akú zmenu pracujete
Možnosť využiť mrazenú stravu
Možnosť plánovať si zmeny.

Mzda za zmeny od pondelka do piatku alebo víkend:
ranná zmena 2,943 eur/hod víkend 3,211 eur/hod
poobedná zmena 3,029 eur/hod. vikend 3,388 eur/hod
nočná zmena3,495 eur/hod. víkend 3,575 eur/hod

Hodinová mzda je uvádzaná v hrubom.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- dodržiavať dohodnuté zmeny
- zodpovedný prístup k pridelenej práci
Mám záujem o Dlhodobá brigáda-Lednické Rovne.Baliace práce so sklom. Práca na 3 zmeny - možnosť výberu zmien.

Nahrať životopis
Odoslaním formuláru súhlasím so spracovním osobných údajov.
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Žilina
Kontaktná osoba:
Kučesová Dominika
Telefon:
0915 992 821