25 rokov na slovenskom trhu

Brigáda na oddelení teleoperátorských služieb - vhodná pre študentov VŠ

Miesto práce:
Bajkalská 30
Dátum nástupu:
Ihneď
Platové ohodnotenie:
3,69 € / hod brutto
Základná mzda (v EUR brutto):
3,69 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Brigáda na oddelení teleoperátorských služieb, vhodná najmä pre študentov VŠ

Náplňou práce je telefonické napomínanie a pripomienkovanie klientov za účelom dohodnutia čo najrýchlejšej úhrady evidovaného nedoplatku.
Práca zahŕňa prácu s PC a interným systémom.

Bližšie špecifikácie:

- práca je na 3 až 4 dni v týždni (výlučne pracovné dni)
- je potrebné odpracovať aspoň 20 hodín týždenne
- pracovná doba je od 8:00 do 18:00, dá sa prispôsobiť potrebám brigádnika

Brigáda je odporúčaná najmä študentom VŠ.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- znalosť práce s PC na strednej úrovni

V prípade, že spĺňate všetky uvedené kritéria, zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Mám záujem o Brigáda na oddelení teleoperátorských služieb - vhodná pre študentov VŠ

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Roziaková Petra
Telefon:
0917 862 017