25 rokov na slovenskom trhu

Skladník/vodič VZV - 2 zmeny

Miesto práce:
Senec
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
755 € brutto základ + bonus 50 € + príspevok na dopravu 70 € + stravné lístky v hodnote 4,00 € vyplácané vopred
Základná mzda (v EUR brutto):
755,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície

* práca v logistickom sklade s autosúčiastkami rôznych rozmerov na vysokozdvižnom vozíku
* vykladanie kamiónov a zaskladňovanie tovaru
* vyskladňovanie tovaru a príprava na expedíciu
* práca na 2 zmeny
* dlhodobá práca na trvalý pracovný pomer v nadnárodnej logistickej spoločnosti
* práca len na 2 zmeny (6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00)
* stravné lístky v hodnote 4,00 eur v plnej hodnote vyplácané vopred
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
* prax v práci v sklade na VZV
* platný preukaz na VZV
* ochota striedať zmeny
* samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, záujem o dlhodobé zamestnanie
Kontaktný formulár
Mám záujem o Skladník/vodič VZV - 2 zmeny

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Senec
Kontaktná osoba:
Žiaková Helena
Telefon:
0917 745 919