25 rokov na slovenskom trhu

***Brigádujte s nami celý rok*** Pomocné baliace práce - Lednické Rovne s možnosťou výberu zmien.

Miesto práce:
Lednicke Rovne
Dátum nástupu:
dohodou,ihneď
Platové ohodnotenie:
od 2,943 eur./hod až 3,771eur/hod - výška hodinovej mzdy závisí od výberu zmien
Základná mzda (v EUR brutto):
2,94 €
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Pomocné baliace práce v sklade zamerané na balenie skla.

- baliace práce - práca so skom (hotové sklenné výrobky - poháre, fľaše)
- 8 hod. zmena s možnosťou výberu zmien cez týždeň/ víkend (ranná, poobedná, nočná)
- výška hodinovej mzdy sa môže meniť ak pracujete poobede, v noci, cez víkend alebo vo sviatok
- miesto výkonu práce - Lednické Rovne
- pri práci v noci musíte spĺňať podmienku min. 18 rokov

- NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS. V prípade otázok Vám radi odpovieme.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- dodržiavať dohodnuté zmeny
- zodpovedný prístup k pridelenej práci
Mám záujem o ***Brigádujte s nami celý rok*** Pomocné baliace práce - Lednické Rovne s možnosťou výberu zmien.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Žilina
Kontaktná osoba:
Kučesová Dominika
Telefon:
0915 992 821