25 rokov na slovenskom trhu

Pracovník vo výrobe v Novom Meste nad Váhom - DOVOZ firemným autobusom priamo z TN - skladanie spätných zrkadiel a smeroviek

Miesto práce:
Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Trenčín
Platové ohodnotenie:
700€ + príplatky + 50€ dochádzkový bonus
Základná mzda (v EUR brutto):
700,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
Skladanie spätných zrkadiel a smeroviek,
Práca vhodná pre ženy aj mužov,
Práca v 3-zmennej prevádzke,
Doprava zo smeru Trenčín, Piešťany a Myjava zabezpečená.

Olepovanie, skladanie, spájkovanie, kontrola spätných zrkadiel a smeroviek
Práca vhodná pre ženy aj mužov
Práca v 3-zmennej prevádzke
- zaujímavá práca v nadnárodnej spoločnosti,
- radi vás zaškolímé na potrebné úkony,
- dopravu zabezpečujeme zo smeru Trenčín, Piešťany aj Myjava (viď. nižšie)
- motivujúce odmeňovania + nárok na 13-ty a 14-ty plat,
- príjemné a čisté pracovné prostredie
- dochádzkový mesačný bonus 50€
- 100% príplatok za prácu vo sviatok
- závodné stravovanie alebo stravné lístky
- odmena vo výške až 200€ za doporučenie nového zamestnanca
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, deň otvorených dverí, deň zdravia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)

Doprava zo smeru Trenčín zabezpečená firemným autobusom:
- Trenčín
- Chocholná Velčice
- Adamovské Kochanovce
- Melčice Lieskové
- Ivanovce
- Trenčianske Bohuslavice
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- zodpovedný prístup k práci
- absolventi sú vítaní
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
Mám záujem o Pracovník vo výrobe v Novom Meste nad Váhom - DOVOZ firemným autobusom priamo z TN - skladanie spätných zrkadiel a smeroviek

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba:
Pevalová Jana
Telefon:
0917 810 573