25 rokov na slovenskom trhu

Obrábač kovov - práca vo výrobe. Považská Bystrica, doprava zabezpečená už z Novej Dubnice...

Miesto práce:
Považská Bystrica
Dátum nástupu:
dohodou,ihneď
Platové ohodnotenie:
základná mzda 780,- eur + 145,- eur mesačný príplatok, príplatky za zmeny,výhodné výrobné bonusy,odmeny
Základná mzda (v EUR brutto):
780,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
• obsluha obrábacieho stroja,
• opracovanie a montovanie dielov podľa programu,
• kontrola a meranie opracovaných dielov,
• spolupráca s technológom

Doprava zabezpečená na všetky tri smeny z miest: Nová Dubnica, Nové Mesto nad Váhom a Ilavy

- Miesto výkonu práce POVAŽSKÁ BYSTRICA
- Náplň práce : obsluha obrábacieho stroja,opracovanie a montovanie dielov podľa programu, kontrola a meranie opracovaných dielov,
spolupráca s technológom
- Práca na 3 zmeny /ranná,poobedná,nočná/
- základná mzda 780,- eur + 145,- eur mesačný príplatok, príplatky za zmeny,výhodné výrobné bonusy,odmeny - bližšie infomácie na stretnutí
- 2 dni dovolenky nad rámec ZP a ďalšie výhody
- Zabezpečená teplá strava na všetky 3 zmeny
- Silný sociálny systém

DOPRAVA ZABEZPEĆENÁ na všetky tri zmeny z miest: Nová Dubnica, Dubnica nad Váhom a Ilava tam a späť
- práca v stabilnej spoločnosti
-všetky výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
-zabezpečená doprava z Novej Dubnice, Dubnice nad Váhom, Ilavy na všetky zmeny priamo do firmy
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
• OU, SOU strojárske
• Manuálna zručnosť
• Prax min. 1 a viac rokov
• flexibilita
Mám záujem o Obrábač kovov - práca vo výrobe. Považská Bystrica, doprava zabezpečená už z Novej Dubnice...

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Žilina
Kontaktná osoba:
Andrašková Janka
Telefon:
0907 739 530