25 rokov na slovenskom trhu

Operátor - ka / s nástupom IHNEĎ

Miesto práce:
Továrenská 49
Dátum nástupu:
ASAP (okamžite)
Platové ohodnotenie:
700€ - 900€ brutto + Stravné Lístky
Základná mzda (v EUR brutto):
541,00 €
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Strojársky priemysel:

Výroba hermetických kompresorov pre domáce chladenie, ľahké komerčné riešenia, kompresory pre mobilné aplikácie a kondenzačné jednotky

Nastavovanie a obsluha na lisoch, brúskach, obrábacích strojoch. Nastavovanie montážnej linky.
- práca s meradlami a ďalšími prístrojmi,
- ponúkame pásovú i nepásovú prácu vo výrobe,
- nepretržitá prevádzka (práca na 2, 3 a 4 zmennej prevádzke; 8 hod. alebo 12 hod. zmeny),
- hľadáme potencionálnych kandidátov na pozíciu OPERÁTOR - ka.

Bližšie informácie o pracovnej ponuke na osobnom pohovore alebo telefonicky na dole uvedenom tel. čísle cez pracovné dni v čase od 08:00 do 16:00.
- mzda dodržaná podľa pracovnej zmluvy (výška i termín),
- príplatky podľa zákonníka práce i nadrámec,
- zabezpečenie pracovného oblečenia,
- jednoduchá práca v sede (na výrobnej linke i na ďalších oddeleniach),
- možnosť nadčasov,
- zabezpečenie stravy i stravných lístkov.
- zabezpečenie dopravy
Operátor - 510 - 550€ v čistom mesačne + stravné lístky
Nastavovač - 650 - 700€ v čistom mesačne + stravné Lístky
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- práca s meradlami (naučíme),
- strojárske vzdelanie je výhodou (nie však je podmienkou),
- skúsenosti vo výrobe.
Kontaktný formulár
Mám záujem o Operátor - ka / s nástupom IHNEĎ

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zlaté Moravce
Kontaktná osoba:
Držík Michal
Telefon:
0918 574 877